Krókusz Projekt

2017–2018

Abaújkér
Wesley János Családi Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium és Kollégium – Abaújkér

Bácsalmás
Bácsalmási Körzeti Általános Iskola és Művészeti Iskolájának Bácsalmási Vörösmarty Mihály Általános Iskolája

Békéscsaba
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Beregdaróc
Wesley János Családi Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium és Kollégium – Beregdaróc, I. László Király Általános Iskola

Berettyóújfalu
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum Arany János Gimnáziuma, Egészségügyi és Közgazdasági Szakgimnáziuma

Budapest
Belvárosi Tanoda Alapítványi Gimnázium
Budapest IX. Kerületi Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Budapest V. Kerületi Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VI. Kerületi Derkovits Gyula Általános Iskola
Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium
Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola
Budapest XXI. Kerületi Nagy Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Erzsébet Királyné Szépészeti Szakgimnáziuma
Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Neumann János Számítástechnikai Szakgimnáziuma
Budapesti Vendéglátóipari és Humán Szakképzési Centrum Dobos C. József Szakképző Iskolája
Első Óbudai Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
Kispesti Eötvös József Általános Iskola
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
TANEXT Akadémia Szakiskola, Szakközépiskola és Szakgimnázium
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola
Wesley János Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium és Gimnázium
Wesley Kincsei Általános Iskola és Gimnázium

Cegléd
Ceglédi Szakképzési Centrum Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma

Csenger
Makovecz Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Dunakeszi
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

Füle
Fülei Általános Iskola

Gemzse
Wesley János Családi Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium és Kollégium – Gemzse

Gulács
Wesley János Családi Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium és Kollégium – Gulács

Gyöngyös
Gyöngyösi Petőfi Sándor Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola és Készségfejlesztő Iskola

Gyüre
Wesley János Családi Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium és Kollégium – Gyüre

Márokpapi
Wesley János Családi Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium és Kollégium – Márokpapi

Mezőlak
Mezőlaki Arany János Általános Iskola

Miskolc
Miskolci Szakképzési Centrum Berzeviczy Gergely Szakgimnázium

Pápa
Türr István Gimnázium és Kollégium

Piliscsaba
Földművelési és Vidékfejlesztési Minisztérium Közép-magyarországi Agrár Szakképző Központ Dr. Szepesi László Mezőgazdasági, Erdészeti Szakképző Iskolája és Kollégiuma

Pozsony (Bratislava)
Pozsonyi Magyar Tannyelvű Alapiskola és Gimnázium / Základná škola a Gymnázium s vyučovacím jazykom maďarským
Pozsonypüspöki Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola és Óvoda / Základnej školy s materskou školou s vyučovacím jazykom maďarským Podunajské Biskupice

Pusztaszabolcs
Dunaújvárosi Szakképzési Centrum Szabolcs Vezér Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Sajókaza
Dr. Ámbédkar Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Általános Iskola

Seregélyes
Seregélyesi Baptista Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Szeged
Wesley János Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium

Szenc (Senec)
Szenczi Molnár Albert Alapiskola / Základná škola s vyučovacím jazykom maďarským Albert Molnára Szencziho

Tiszaszentmárton
Wesley János Családi Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium és Kollégium – Tiszaszentmárton, Balassi Bálint Általános Iskola

Zalaegerszeg
Zalaegerszegi Szakképzési Centrum Báthory István Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

2016–2017

Bácsalmás
Bácsalmási Körzeti Általános Iskola és Művészeti Iskolájának Bácsalmási Vörösmarty Mihály Általános Iskolája

Budapest
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium
Budapest IX. Kerületi Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Budapest XIV. Kerületi Kaffka Margit Általános Iskola
Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola
Budapest XXI. Kerületi Nagy Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Budapesti Vendéglátóipari és Humán Szakképzési Centrum Dobos C. József Szakképző Iskolája
Budapesti Zsidó Hitközség Scheiber Sándor Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Első Óbudai Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
Kispesti Eötvös József Általános Iskola
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
Carl Rogers Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola
Wesley János Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium és Gimnázium
Wesley Kincsei Általános Iskola és Gimnázium
Zuglói Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Győr
Fundamentum Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Kaposvár
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kinizsi Lakótelepi Tagiskola

Miskolc
Miskolci Szakképzési Centrum Berzeviczy Gergely Szakgimnázium

Pécs
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája

Pély
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola Pélyi Petőfi Sándor Tagiskolája

Pilisvörösvár
Friedrich Schiller Gimnázium és Kollégium

Pozsony (Bratislava)
Pozsonyi Magyar Tannyelvű Alapiskola és Gimnázium / Základná škola a Gymnázium s vyučovacím jazykom maďarským

Pusztaszabolcs
Dunaújvárosi Szakképzési Centrum Szabolcs Vezér Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Zalaegerszeg
Zalaegerszegi Szakképzési Centrum Báthory István Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Ugrás az oldal tetejére